Biuro Rachunkowe Bielsko-Biała – księgowa

Bielsko-Biała to jedno z najbardziej rozwiniętych gospodarczo miast w Polsce. Prężnie rozwija się tutaj przemysł oraz sektor handlowo-usługowy. Jednocześnie miasto stanowi coraz większe centrum nowoczesnych technologii oraz IT – a innowacyjność to jeden z głównych filarów Biura Rachunkowego Bielsko-Biała. Poznaj nowoczesne podejście do księgowości tradycyjnej.

Biuro Rachunkowe Bielsko-Biała nowoczesna księgowość

Biuro Rachunkowe Petra do którego należy księgowa Bielsko-Biała to jeden z liderów wdrażania nowoczesnych rozwiązań dla firm w sektorze księgowości oraz kadr i płac. Dzięki innowacyjnemu podejściu i ciągłemu rozwojowi, zapewnia klientowi pełne wsparcie, nawet w najmniej oczywistych problemach księgowych. Szereg specjalistów z zakresu księgowości, kadr i płac oraz programistów czuwa nad komfortem i bezpieczeństwem spraw swoich klientów. Księgowa Bielsko-Biała i jej kadra profesjonalistów na bieżąco śledzą zmiany w przepisach, a dzięki temu, jako klient masz pewność, że Twoja firma zawsze działa zgodnie z obowiązującymi przepisami i prawem. Jednym z najsilniejszych filarów księgowości Petra jest wsparcie profesjonalnego i autorskiego programu IT – Petra24. Dzięki niemu przedsiębiorca ma dostęp do swoich dokumentów księgowych 24/7.  Biuro Rachunkowe Bielsko-Biała oferuje także usługi kadr i płac w ramach których mieszczą się m.in..: zakładanie teczek pracowniczych, realizowanie paczek przelewów wynagrodzeń, kontakty z ZUS, US i PFRON, jak również outsourcing kadrowo-płacowy. Ta oferta dedykowana jest zarówno klientom usług księgowych, jak również tym przedsiębiorcom, którzy są zainteresowani wydzieleniem działu kadrowego poza swoje struktury w ramach outsourcingu.

Księgowa Bielsko-Biała oferta

Biuro Rachunkowe Bielsko-Biała to oferta kierowana do takich podmiotów, jak: spółki z o.o., spółki komandytowe, spółki jawne, spółki cywilne, spółki akcyjne, spółki nieruchomościowe, proste spółki akcyjne, spółki partnerskie, fundacje, stowarzyszenia, kluby sportowe, NGO oraz działalność gospodarcza osób fizycznych. Oferta kierowana jest zarówno do małych, średnich, jak i wielkich firm i oferuje pełną księgowość: Księgi handlowe, Podatkowa Książka Przychodów i Rozchodów (PKPiR), Ryczałt Ewidencjonowany, a także automatyzowanie procesów księgowych i przeprowadzanie integracje B2B. Księgowa Bielsko-Biała do każdego swojego klienta podchodzi indywidualnie, dlatego jeśli jako przedsiębiorca nie znajdziesz w ofercie interesujących Ciebie elementów oferty, skontaktuj się z doradcą i dowiedz się, co Biuro Rachunkowe Petra może dla Ciebie zrobić. Zespół ekspertów dysponuje profesjonalną wiedzą, która podejmuje się nawet najbardziej niestandardowych zadań księgowych. Kompleksowe usługi tego biura rachunkowego obejmuje w wyszczególnieniu:  księgowość, kadry i płace, rachunkowość zarządcza i raportowanie zarządcze, podatki, księga przychodów i rozchodów, faktury, pełna księgowość online, sprawozdawczość finansowa, księgowość spółek, nadzór księgowy i dyrektor finansowy na godziny, systemowe rozwiązania optymalizujące prace administracyjne (np. e-obieg dokumentów) i procesy księgowe, wsparcie prawno-podatkowe dla zarządów i likwidatorów i wiele więcej.

Biuro Rachunkowe Bielsko-Biała kadry i płace

Biuro Rachunkowe Bielsko-Biała oferuje poza realizacją zadań księgowych, również usługi kadrowo-płacowe, w tym outsourcing kadrowo płacowy. Polega on na wydzieleniu na zewnątrz przedsiębiorstwa całości lub części funkcji związanych z administracją kadrowo-płacową. Dzięki wsparciu systemu IT, pracodawca korzystający z usług kadrowo-płacowych, ma dostęp pełny do danych i raportów kadrowo-płacowych. W ramach usług kadr i płac, księgowa Bielsko-Biała wykonuje następujące zadania:

  • zakładanie i prowadzenie akt osobowych,
  • tworzenie list płac wg wszystkich systemów płacowych,
  • generowanie paczek przelewów
  • Rozliczanie podatku od osób fizycznych
  • przygotowanie dokumentów pracowniczych (zatrudnienie, porozumienia, zwolnienie)
  • reprezentowanie klientów przed instytucjami publiczno-prawnymi: ZUS, PIP, PFRON, US, UP.

Nie jesteś z Bielska-Białej? Sprawdź biuro rachunkowe Katowice.

Nowoczesny program do prowadzenia firm

Nowoczesne i innowacyjne podejście Biura Rachunkowego Petra  to, jak już wspominaliśmy również księgowość online, dzięki systemowi IT Petra24. To nowoczesne narzędzie, umożliwia wykonywanie czynności księgowych, takich jak: wystawianie faktur, rachunków, archiwizacja dokumentów firmy i wiele więcej. Ustawienia systemu można dopasować pod indywidualne potrzeby każdego przedsiębiorstwa. Program posiada również wielojęzyczny interfejs, który umożliwia właścicielowi firmy lub jego pracownikom samemu wybrać język, jakim chce pracować na programie. Eksperci od IT umożliwiają aktualizacje programu, a więc udoskonalanie go, aby spełnił potrzeby każdego klienta Biura Rachunkowego Bielsko-Biała.

Księgowa Bielsko-Białadoskonale wpisuje się w profil nowoczesnych usług świadczonych w nowoczesnym mieście. Jeśli więc po zapoznaniu się z ofertą chcesz poznać bliżej Biuro Rachunkowe Bielsko-Biała, już dziś umów się na wizytę i rozmowę z ekspertem.