Biuro Rachunkowe Częstochowa – księgowa

Częstochowa to wyjątkowe miejsce na mapie Polski. Miasto to przyciąga turystów z całego świata dzięki swojemu niepowtarzalnemu klimatowi, zabytkom i malowniczym krajobrazom. Przedsiębiorcy prowadzący firmy w Częstochowie, dobrze wiedzą jak ważne jest wsparcie fachowej pomocy w zakresie księgowości. Jeśli więc szukasz nowego doradcy lub jesteś tuż przed założeniem swojej działalności, sprawdź ofertę Biura Rachunkowego Częstochowa – swojej nowej księgowej.

Biuro Rachunkowe Częstochowa poznaj swojego nowego doradcę

Biuro Rachunkowe Petra od 11 lat świadczy innowacyjne usługi z zakresu księgowości, księgowości online, rachunkowości, kadr i płac oraz systemu IT. Posiada biura w całej Polsce i zaufało jej już ponad 680 zadowolonych przedsiębiorców, którzy cenią sobie zindywidualizowane podejście do klienta, rzetelność i specjalistyczne wsparcie w nawet najbardziej skomplikowanych problemach księgowych. Biuro Rachunkowe Częstochowa to zespół profesjonalistów od księgowości, rachunkowości, kadr i płac, a także programistów i wdrożeniowców. Wspierają ich biegli księgowi, radcy podatkowi, a także kancelaria radców prawnych. Najważniejsze zalety Biura Rachunkowego Częstochowa, to:

  • Indywidualne podejście – profesjonaliści od księgowości, rachunkowości, kadr i płac oraz IT po rozmowie proponują klientowi ofertę dostosowaną do potrzeb jego firmy.
  • Profesjonalna kadra – zespół profesjonalistów dla których księgowość to prawdziwa pasja. Dzięki nim Twoja firma zawsze działa zgodnie z prawem i obowiązującymi przepisami.
  • Innowacyjność – Biuro Rachunkowe Petra jest jednym z liderów dostarczania nowoczesnych rozwiązań dla firm z zakresu księgowości oraz kadr i płac. Autorski system Petra24 to program IT, który umożliwia sprawne realizowanie działań związanych m.in. z księgowością i rachunkowością firmy klienta.

Księgowa Częstochowa oferta

Biuro Rachunkowe Częstochowa posiada ofertę, która dedykowana jest działalnościom gospodarczych osób fizycznychspółkom z o. o.spółkom komandytowymspółkom jawnymspółkom cywilnymspółkom akcyjnymspółkom nieruchomościowymprostym spółkom akcyjnymspółkom partnerskimfundacjomstowarzyszeniom, klubom sportowym oraz NGO. W ramach współpracy z klientem, realizuje takie usługi, jak: księgowość tradycyjna, księgowość online, kadry i płace, rachunkowość zarządcza i raportowanie zarządcze, podatki, księga przychodów i rozchodów, rozliczanie faktur, pełna księgowość online, sprawozdawczość finansowa, księgowość spółek, nadzór księgowy i dyrektor finansowy na godziny, systemowe rozwiązania optymalizujące prace administracyjne (np. e-obieg dokumentów) i procesy księgowe, wsparcie prawno-podatkowe dla zarządów i likwidatorów. Ponadto Księgi handlowePodatkowa Książka Przychodów i Rozchodów (PKPiR)Ryczałt Ewidencjonowany, automatyzowanie procesów księgowych i przeprowadzanie integracja B2B. Jeśli w standardowej ofercie, jako przedsiębiorca nie znalazłeś interesujących Ciebie usług, skontaktuj się z doradcami z Biura Rachunkowego Petra, a znajdą rozwiązanie pod Twoje zindywidualizowane potrzeby biznesowe.

Nie jesteś z Częstochowy? Sprawdź biuro rachunkowe Katowice.

Kadry i Płace Częstochowa

Biuro Rachunkowe Częstochowa oferuje kompleksowe usługi z zakresu kadr i płac dla swoich klientów. Oferta jest kierowana zarówno dla przedsiębiorców już korzystających z usług księgowych Biura Petra, ale także dla firm, które potrzebują outsourcingu kadrowo-płacowego, który stanowi wyodrębnienie sektora kadrowo-płacowego, poza struktury firmy klienta. Dzięki systemowi IT przedsiębiorca posiada pełen dostęp do dokumentacji firmy i teczek pracowniczych. Usługi oferowane w ramach kadr i płac:

  • Zakładanie i prowadzenie akt osobowych.
  • Przygotowanie dokumentów pracowniczych.
  • Sporządzanie i wysyłanie deklaracji do ZUS.
  • Rozliczanie podatku od osób fizycznych.
  • Generowanie paczek przelewów.
  • Tworzenie listy płac wg wszystkich systemów płacowych i wiele więcej.

Zaufaj księgowości online dzięki systemowi IT

Wielu przedsiębiorców chętnie korzysta z nowoczesnych rozwiązań związanych z usługami księgowymi, są jednak tacy którzy wątpią w bezpieczeństwo danych zapisanych w chmurze. Biuro Rachunkowe Częstochowa dysponuje zaawansowanym programem IT, który oferuje prace nad dokumentami księgowymi online w solidnym systemie zabezpieczeń. Oto dbają specjaliści od programowania z Biura Rachunkowego Petra. Oznacza to, że Twoje dane są bezpieczne, a serwery i kopie są w Data Center – najwyższej jakości ochrony w sieci. Program IT Petra24 pozwala realizować standardowe zadania takie, jak wystawianie faktur i rachunków, rejestrowanie dokumentów, analizy i zestawienia, importowanie wyciągów bankowych, ale dysponuje także możliwością dostosowania indywidualnych ustawień, pod potrzeby firmy. Dzięki systemowi, przedsiębiorca ma dostęp do dokumentacji firmy 24/7. Dodatkowym udogodnieniem jest wielojęzyczny interfejs, który pozwala właścicielom firmy pracować na programie w dowolnym języku obcym.

Biuro Rachunkowe Częstochowa to doskonała propozycja współpracy dla tych przedsiębiorców, którzy pragną powierzyć swoją księgowość firmie, która w pełni zadba o to, aby jego przedsiębiorstwo mogło stabilnie i nowocześnie funkcjonować. Skontaktuj się już dziś ze swoim nowym doradcą!