Biuro Rachunkowe Gliwice – księgowa

Biuro Rachunkowe Gliwice to kolejny obszar działań Biura Rachunkowego Katowice, czyli profesjonalnej i kompleksowej oferty z zakresu księgowości, kadr i płac oraz IT dla firm. Jeśli jesteś przedsiębiorcom, który potrzebuje sprawnej, rzetelnej i nieszablonowej księgowej, poznaj Biuro Rachunkowe Gliwice.

Biuro Rachunkowe Gliwice księgowa z pasją

Księgowa Gliwice stanowi jedną z filii Biura Rachunkowego Petra – jednego z liderów dostarczania nowoczesnych i kompleksowych usług księgowych oraz kadrowo-płacowych dla firm. Od ponad 11 lat świadczy profesjonalne usługi dla małych, średnich i wielkich firm, dzięki czemu zaufało jej już ponad 680 przedsiębiorców w całej Polsce. Posiada 7 nowoczesnych biur w największych miastach w Polsce, jak: Katowice, Warszawa, Kraków, Gdańsk, Wrocław i Lublin. Kadrę Biura Rachunkowego Gliwice zasila profesjonalny zespół ekspertów od księgowości, rachunkowości, spraw kadrowo-płacowych, oraz wdrożeniowcy i programiści od autorskiego i profesjonalnego systemu IT. Priorytetem we współpracy z przedsiębiorcom jest dla nich indywidualne podejście do każdego klienta, ponieważ każda firma jest inna, a zatem wymaga innego planu działania, a także różnych rozwiązań, które odpowiednio wpłyną na jej sprawne funkcjonowanie i rozwój. Ponadto eksperci są na bieżąco ze zmianami podatkowymi i przepisami, dlatego współpracując z Księgową w Gliwicach, wiesz że Twoja firma zawsze działa zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz prawem. Daje to Tobie, jako przedsiębiorcy poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

Księgowa Gliwice oferta

Biuro Rachunkowe Gliwice proponuje swoim klientom profesjonalne i kompleksowe usługi dla firm z zakresu tradycyjnej księgowości oraz księgowości online. Oferta dedykowana jest działalnościom gospodarczym osób fizycznych, spółkom partnerskim, spółkom z o.o., spółkom komandytowym, spółkom jawnym, spółkom akcyjnym, prostym spółkom akcyjnym, spółkom cywilnym, spółkom nieruchomościowym, klubom sportowym, fundacjom, stowarzyszeniom NGO. W ramach realizowanych przez Księgową Gliwice usług znajduje się m.in.: pełna księgowość: tradycyjna i online, kadry i płace, rachunkowość zarządcza i raportowanie zarządcze, podatki, księga przychodów i rozchodów, faktury, pełna księgowość online, sprawozdawczość finansową, księgowość spółek, nadzór księgowy i dyrektor finansowy na godziny, systemowe rozwiązania optymalizujące prace administracyjne (np. e-obieg dokumentów) i procesy księgowe, wsparcie prawno-podatkowe dla zarządów i likwidatorów, automatyzacja procesów księgowych, przeprowadzanie integracje B2B i wiele więcej. Księgowa Gliwice przejmuje odpowiedzialność za księgowość, kadry i płaceIT i reprezentuje klienta przed takimi organami, jak ZUS, PIP, PFRON, US, UP.

Biuro Rachunkowe Gliwice kadry i płace

Biuro Rachunkowe Gliwice oferuje swoim klientom również usługi kadrowo-płacowe. W ramach oferty realizowane jest m.in.:

  • zakładanie i prowadzenie akt osobowych, a także sprawdzenie i uzupełnienie teczek pracowniczych przy rozpoczęciu współpracy z przedsiębiorcom,
  • sporządzanie dokumentów pracowniczych, takich jak: zatrudnienie, porozumienia, zwolnienie,
  • rozliczanie podatku od osób fizycznych,
  • tworzenie listy płac wg wszystkich systemów płacowych oraz generowanie paczek przelewów wynagrodzeń,
  • sporządzanie i wysyłanie deklaracji do ZUS,
  • reprezentowanie Klientów przed instytucjami publiczno-prawnymi: ZUS, PIP, PFRON, US, UP i wiele więcej.

Przedsiębiorcy, którzy nie korzystają z usług księgowych , a chcą wyodrębnić sektor kadrowo-płacowy poza struktury swojej firmy mogą skorzystać z outsourcingu kadrowo-płacowego. Dostęp do systemu IT Petra24, umożliwia pracodawcy dostęp do dokumentacji firmy, w tym również akt swoich pracowników.

Nie jesteś z Gliwic? Sprawdź biuro rachunkowe Katowice.

Księgowa Gliwice nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy

Biuro Rachunkowe Petra jest liderem dostarczania nowoczesnych rozwiązań dla firm, dlatego Księgowa Gliwice oferuje swoim klientom dostęp do innowacyjnego i profesjonalnego programu IT Petra24. Umożliwia on przedsiębiorcy stały dostęp do informacji o finansach firmy i innych jej obszarów. Pozwala w prostych i standardowych czynnościach, jak: wystawianie faktur, rachunków, rejestrowanie dokumentów, analizy i zestawienia, importowanie wyciągów bankowych, archiwizacja dokumentów. System można dostosować pod zindywidualizowane potrzeby przedsiębiorstwa – w tym język obcy, dzięki wielojęzycznemu interfejsowi. Ponadto dokumenty online są bezpieczne dzięki zapisywanych kopiach w Data Center. Eksperci księgowa Gliwice, wdrażają klienta do obsługi programu, a w przypadku pojawiających się w przyszłości pytań, wątpliwości i sugestii służą poradą i wsparciem.

Biuro Rachunkowe Gliwice jest gotowe na współpracę z gliwickimi przedsiębiorcami. Jeśli więc poszukujesz nowoczesnej księgowej z długoletnim doświadczeniem, nieszablonowym podejściem do klienta – skonsultuj się z ekspertami w Gliwicach. Jeśli dopiero myślisz o założeniu własnej firmy, ale nie wiesz od czego zacząć, Księgowa Gliwice oferuje szerokie wsparcie w zakresie usług dla nowych firm, dlatego – nie zwlekaj i umów się na spotkanie.