Biuro Rachunkowe Zabrze – księgowa

Zabrze, miasto należące do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP) stanowi miejsce pracy wielu przedsiębiorstw – zarówno tych małych, średnich, jak i dużych. Teraz firmy z Zabrza mogą skorzystać z pomocy specjalistów z Biuro Rachunkowe Zabrze. Poznaj swojego nowego doradcę od księgowości, kadr i płac oraz IT.

Księgowa Zabrze – tradycyjna księgowość

Biuro Rachunkowe Zabrze to jeden z podmiotów Biura Rachunkowe Petra, które od 11 lat świadczy usługi z zakresu księgowościksięgowości online oraz kadr i płac ze wsparciem autorskiego programu IT Petra24. Zaufało im już prawie 700 zadowolonych przedsiębiorców. Innowacyjne podejście uczyniło ich liderem wśród księgowych dostarczających innowacyjne rozwiązania dla firm. Co stanowi najsilniejsze filary Księgowej Zabrze?

 • Indywidualne podejście – profesjonaliści z Biura Rachunkowego Zabrze to specjaliści od księgowości, rachunkowości, kadr i płac oraz IT. Po zapoznaniu się z oczekiwaniami przedsiębiorcy, który chce nawiązać z nimi współpracę, proponują ofertę dostosowaną do potrzeb przedsiębiorstwa. Indywidualne podejście wynika z przekonania, że każda firma jest inna, a zatem każda ma różne potrzeby i zasoby. Wycena usług księgowych również jest zindywidualizowana.
 • Profesjonalna kadra – kadrę stanowią wysokiej klasy specjaliści od księgowości, rachunkowości zarządczej i spraw kadrowo-płacowych oraz programiści i wdrożeniowcy. Wspomagani są przez biegłych księgowych, doradców podatkowych oraz kancelarię radców prawnych.
 • Innowacyjność – Biuro Rachunkowe Petra od 11 lat dostarcza nowoczesne usługi księgowe dla firm. Wynika to ze świadomości, że każda współczesna firma – potrzebuje współczesnych rozwiązań, a księgowość online umożliwia płynny rozwój przedsiębiorstwa. Nowoczesne rozwiązania wdrażane są dzięki autorskiemu systemowi IT Petra24.

Eksperci z Biura Rachunkowego Zabrze regularnie sprawdzają zmiany w przepisach, dzięki czemu firma ich klienta zawsze rozwija się zgodnie z obowiązującym prawem i przepisami.

Księgowość dla firm oferta

Biuro Rachunkowe Zabrze oferuje usługi w takich obszarach, jak: księgowośćksięgowość online, kadry i płacerachunkowość zarządcza i raportowanie zarządczepodatki, księga przychodów i rozchodówfakturypełna księgowość onlinesprawozdawczość finansowąksięgowość spółekwsparcie prawno-podatkowe dla zarządów i likwidatorów i wiele więcej. Oferta kierowana jest do takich podmiotów jak: działalności gospodarcze osób fizycznychspółki z o. o., spółki komandytowespółki jawnespółki cywilnespółki akcyjnespółki nieruchomościoweproste spółki akcyjnespółki partnerskiefundacje, kluby sportowe, stowarzyszenia, NGO.

Biuro Rachunkowe Zabrze księgowość online i system IT

Jak wspominaliśmy, jednym z ważnych filarów Biura Rachunkowego Zabrze, jest innowacyjne podejście do księgowości, realizowane między innymi dzięki wsparciu systemu IT. Program dostępny jest dla przedsiębiorców przystępujących do współpracy z księgową w Zabrzu. Petra24 to zaawansowany, a jednocześnie intuicyjny w obsłudze program. Na systemie można pracować wg jego standardowych ustawień, ale także specjalnie zindywidualizowanych pod konkretne ustawienia, które pozwolą przedsiębiorcy w pełni realizować jego zadania w zakresie księgowości oraz kadr i płac. Nowoczesna księgowość online jest bezpieczna, ponieważ kopie wirtualne zapisane są w Data Center. Program Petra umożliwia takie działania, jak m.in..: dostęp do archiwum Twoich dokumentów: faktur, umów, projektów, a także możliwość wystawiana faktur. Ponadto system posiada szeroką możliwość rozwiązań dedykowanych i integracji B2B. Natomiast Ci przedsiębiorcy, którzy korzystają z usług kadrowo-płacowych Biura Rachunkowego Zabrze, mają pełen dostęp do teczek pracowniczych oraz innych dokumentacji firmowych.

Nie jesteś z Zabrza? Sprawdź biuro rachunkowe Katowice.

Biuro Rachunkowe Zabrze z ofertą kadry i płace

Biuro Rachunkowe Zabrze oferuje swoim klientom usługi kadrowo-płacowe oraz outsourcing kadrowo-płacowyOutsourcing kadrowo-płacowy to możliwość dla tych przedsiębiorców, którzy chcą wydzielić sektor kadrowy poza struktury własnej firmy. Dzięki dostępowi do systemu IT Petra24, pracodawca ma dostęp do dokumentacji swojej firmy w sektorze kadrowo-płacowy. Jakie usługi oferuje Księgowa Zabrze w ramach kadr i płac?

 • Zakładanie i prowadzenie akt osobowych.
 • Sprawdzanie oraz uzupełnianie teczek pracowniczych przy rozpoczęciu współpracy.
 • Przygotowanie dokumentów pracowniczych: zwolnienia, porozumienia, zatrudnienia.
 • Rozliczanie podatku od osób fizycznych.
 • Tworzenie listy płac według wszystkich systemów płacowych.
 • Sporządzanie i wysyłanie deklaracji do ZUS.
 • Generowanie paczek przelewów wynagrodzeń.
 • Reprezentowanie Klientów przed instytucjami publiczno-prawnymi, jak: ZUS, PIP, PFRON, US, UP.
 • Deklaracje PIT-11, PIT-4R, PIT-8AR, PIT-40, sprawozdanie RP-7 sporządzane bezpłatnie za okres, w którym pracownik był prowadzony przez Biuro Rachunkowe Zabrze.

Jeśli jesteś przedsiębiorcą, którego interesuje kompleksowe wsparcie księgowe lub/i kadrowo-płacowe dla swojej firmy skontaktuj się z Biurem Rachunkowym Zabrze i rozpocznij partnerską współpracę, w której dobro Twojej firmy jest priorytetem.