O nas

 
Biuro rachunkowe Petra sp. z o.o.

Nowoczesna księgowość online dla Twojej firmy!

Biuro Rachunkowe Katowice to profesjonalny zespół ekspertów świadczących usługi księgowe, kadrowo-płacowe oraz prawne i IT na najwyższym poziomie – w oparciu o wieloletnie doświadczenie, a także przy wykorzystaniu nowoczesnych technologi.

Nasza zespół składa się z najwyższej klasy specjalistów od księgowości, rachunkowości zarządczej i spraw kadrowo-płacowych oraz programiści i wdrożeniowcy. Wspomagają nas biegli księgowi, doradcy podatkowi, a także Kancelaria radców prawnych. Nasi klienci cenią sobie relacje ze swoimi zaufanymi księgowymi, ponieważ nasz profesjonalizm w połączeniu ze zrozumieniem ich potrzeb, daje poczucie bezpieczeństwa wielu przedsiębiorcom.

Nasze biuro w Katowicach to wieloaspektowa obsługa małych i wielkich firm - w oparciu innowacyjnego systemu IT Petra24. Zdajemy sobie sprawę, że klienci potrzebują profesjonalnego wsparcia, zrozumienia i prowadzenia dokumentacji firmy zgodnie z obowiązującymi przepisami i zasadami. Księgowa Katowice wyróżniająca się profesjonalizmem na najwyższym poziomie swoich usług, oferuje przedsiębiorcom obsługę w systemie wspierającym indywidualne procesy w firmie,takie jak m.in.: zarządcze, zakupowe, sprzedażowe, logistyczne, administracyjne. Połączenie szeregu naszych kompetencji i nieustanny rozwój, jest dla naszych klientów najwyższą gwarancją, że zawsze możemy dać im potrzebne rozwiązanie.


Zrobić budżet to wskazać swoim pieniądzom, dokąd mają iść, zamiast się zastanawiać, gdzie się rozeszły.

JOHN C. MAXWELL